IMiMT  
  Strona Główna arrow Pracownicy Polski | English
ZM

Main Menu
 Strona Główna
 Kontakt
 Kierownictwo
 Pracownicy
 Osobowości
 Zatrudnieni
 Historia
 Nauka
 Kształcenie
 Oferta
 Konferencje
 Odsyłacze
 Aktualności
 Publikacje
 Ważne terminy
 Zapiski
 Poczta

Login Form
login

hasło

Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło??

 26.09.2017, 07:55
Userlist
Instytut Materiałoznawstwa i Mechaniki Technicznej has 82 registered users81

List all Wyświetl #

      Name Ascending Descending Username Ascending Descending E-mail Ascending Descending
51 Wacław Kasprzak kasprzak Waclaw.Kasprzak@pwr.wroc.pl
52 Włodzimierz Dudziński dudzinski Wlodzimierz.Dudzinski@pwr.wroc.pl
53 Wojciech Błażejewski blazejewski Wojciech.Blazejewski@pwr.wroc.pl
54 Wojciech Wiśniewski wisniewski Wojciech.Wisniewski@pwr.wroc.pl
55 Magdalena Fassa fassam Magdalena.Fassa@pwr.wroc.pl
56 doktoranci doktoranci doktoranci@ananke.immt.pwr.wroc.pl
57 materialoznawstwo materialoznawstwo sekretariat@immt.pwr.wroc.pl
58 Zakład Mechaniki Ośrodków Ciąglych zmoc sekretariat@immt.pwr.wroc.pl
59 Zakład Mechaniki Ośrodków Dyskretnych zmod sekretariat@immt.pwr.wroc.pl
60 Maciej Panek panek maciej.panek@pwr.wroc.pl
61 Justyna Krzak-Roś krzak justyna.krzak-ros@pwr.wroc.pl
62 Paweł Gąsior gasior Pawel.Gasior@pwr.wroc.pl
63 Jakub Słowiński slowinski Jakub.Slowinski@pwr.wroc.pl
64 Monika Plaminiak plaminiak monika.plaminiak@pwr.wroc.pl
65 Katarzyna Żołyńska zolynska Katarzyna.Zolynska@pwr.wroc.pl
66 Andrzej Mrozek mrozek Andrzej.Mrozek@pwr.wroc.pl
67 Marian Dziatkiewicz dziatkiewicz Marian.Dziatkiewicz@pwr.wroc.pl
68 Małgorzata Morawska morawska malgorzata.morawska@pwr.wroc.pl
69 Agnieszka Baszczuk baszczuk agnieszka.baszczuk@pwr.wroc.pl
70 Mariusz Hasiak hasiak mariusz.hasiak@pwr.wroc.pl
71 Marek Jasiorski jasiorski marek.jasiorski@pwr.wroc.pl
72 Dominika Grygier grygier Dominika.Grygier@pwr.wroc.pl
73 Klaudia Kopczyńska kopczynska klaudia.kopczynska@pwr.wroc.pl
74 Marian Nowak nowak marian.nowak@pwr.wroc.pl
75 Malgorzata Rutkowska-gorczyca rutkowska malgorzata.rutkowska-gorczyca@pwr.wroc.pl
76 Grzegorz Lesiuk lesiuk grzegorz.lesiuk@pwr.wroc.pl
77 Wojciech Myszka myszka Wojciech.Myszka@pwr.wroc.pl
78 Grażyna Pierzchała pierzchala grazyna.pierzchala@pwr.wroc.pl
79 Krzysztof Junik junik Krzysztof.Junik@pwr.wroc.pl
80 Wojciech Nosko nosko wojciech.nosko@pwr.wroc.pl
81 Łukasz Maciejewski lukasz Lukasz.Maciejewski@pwr.wroc.pl
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Userlist 2.1 by Emir Sakic Wyniki 51 - 82 z 82
NanoMitex

NanoMitex

NanoMitex

Sol-Gel Laboratory
Sol-Gel Laboratory

Pracownik

Latest News
Dr inż. Jerzy Tadeusz Baranek
Rada Instytutu
Posiedzenie Rady Instytutu
PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
Wykonanie umowy zlecenia

 
Go to top of page  Strona Główna | Kontakt | Kierownictwo | Pracownicy | Historia | Nauka | Kształcenie | Oferta | Konferencje | Odsyłacze | Aktualności | Ludzie | Publikacje | Ważne terminy | Zapiski | Poczta |
© Instytut Materiałoznawstwa i Mechaniki Technicznej Politechniki Wrocławskiej