IMiMT  
  Strona Główna arrow Pracownicy Polski | English
ZM

Main Menu
 Strona Główna
 Kontakt
 Kierownictwo
 Pracownicy
 Osobowości
 Zatrudnieni
 Historia
 Nauka
 Kształcenie
 Oferta
 Konferencje
 Odsyłacze
 Aktualności
 Publikacje
 Ważne terminy
 Zapiski
 Poczta

Login Form
login

hasło

Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło??

 20.10.2017, 12:22
Userlist
Instytut Materiałoznawstwa i Mechaniki Technicznej has 82 registered users81

List all Wyświetl #

      Name Ascending Descending Username Ascending Descending E-mail Ascending Descending
1 Leszek Mroczkowski mroczkowski leszek.mroczkowski@pwr.wroc.pl
2 Daniel Lewandowski lewandowski daniel.lewandowski@pwr.wroc.pl
3 Jacek Bomba bomba jacek.bomba@pwr.wroc.pl
4 Mieczysław Szata szata mieczyslaw.szata@pwr.wroc.pl
5 Administracja administracja sekretariat@immt.pwr.wroc.pl
6 Krzysztof Maruszewski maruszewski Krzysztof.Maruszewski@pwr.wroc.pl
7 Jerzy Kaleta kaleta jerzy.kaleta@pwr.wroc.pl
8 Adam Krajczyk krajczyk Adam.Krajczyk@pwr.wroc.pl
9 Aleksander Przygoda przygoda Aleksander.Przygoda@pwr.wroc.pl
10 Aleksandra Gasperowicz gasperowicz Aleksandra.Gasperowicz@pwr.wroc.pl
11 Anna Kamińska kaminska Anna.Kaminska@pwr.wroc.pl
12 Anna Łukowiak lukowiak Anna.Lukowiak@pwr.wroc.pl
13 Bartłomiej Fassa fassab Bartlomiej.Fassa@pwr.wroc.pl
14 Beata Borak borak Beata.Borak@pwr.wroc.pl
15 Bogdan Banaś banas Bogdan.Banas@pwr.wroc.pl
16 Bogumił Ziółkowski ziolkowski Bogumil.Ziolkowski@pwr.wroc.pl
17 Bogumiła Kuźnicka kuznicka Bogumila.Kuznicka@pwr.wroc.pl
18 Dorota Aniszewska aniszewska Dorota.Aniszewska@pwr.wroc.pl
19 Grażyna Kończal konczal Grazyna.Konczal@pwr.wroc.pl
20 Grażyna Ziętek zietek Grazyna.Zietek@pwr.wroc.pl
21 Grzegorz Pękalski pekalski Grzegorz.Pekalski@pwr.wroc.pl
22 Irena Płaczek placzek Irena.Placzek@pwr.wroc.pl
23 Jan Hejna hejna Jan.Hejna@pwr.wroc.pl
24 Jan Orłowski orlowski Jan.Orlowski@pwr.wroc.pl
25 Jowita Olszewska olszewska Jowita.Olszewska@pwr.wroc.pl
26 Julita Czopor czopor Julita.Czopor@pwr.wroc.pl
27 Karol Baranowski baranowski Karol.Baranowski@pwr.wroc.pl
28 Katarzyna Kozłowska kozlowska Katarzyna.Kozlowska@pwr.wroc.pl
29 Kazimierz Koniarek koniarek Kazimierz.Koniarek@pwr.wroc.pl
30 Krystyna Haimann haimann Krystyna.Haimann@pwr.wroc.pl
31 Krzysztof Widanka widanka Krzysztof.Widanka@pwr.wroc.pl
32 Lidia Pękalska pekalska Lidia.Pekalska@pwr.wroc.pl
33 Łukasz Konat konat Lukasz.Konat@pwr.wroc.pl
34 Maciej Kulisiewicz kulisiewicz Maciej.Kulisiewicz@pwr.wroc.pl
35 Maciej Lachowicz lachowicz Maciej.Lachowicz@pwr.wroc.pl
36 Marek Rybaczuk rybaczuk Marek.Rybaczuk@pwr.wroc.pl
37 Marian Ćmikiewicz cmikiewicz Marian.Cmikiewicz@pwr.wroc.pl
38 Marzena Lachowicz mlachowicz Marzena.Lachowicz@pwr.wroc.pl
39 Mirosław Bocian bocian Miroslaw.Bocian@pwr.wroc.pl
40 Piotr Kotowski kotowski Piotr.Kotowski@pwr.wroc.pl
41 Piotr Zając zajac Piotr.Zajac@pwr.wroc.pl
42 Przemysław Wiewiórski wiewiorski Przemyslaw.Wiewiorski@pwr.wroc.pl
43 Radosław Iwankiewicz iwankiewicz Radoslaw.Iwankiewicz@pwr.wroc.pl
44 Roman Frątczak fratczak Roman.Fratczak@pwr.wroc.pl
45 Róża Kornak kornak Roza.Kornak@pwr.wroc.pl
46 Stanisław Frydman frydman Stanislaw.Frydman@pwr.wroc.pl
47 Stanisław Piesiak piesiak Stanislaw.Piesiak@pwr.wroc.pl
48 Sylwia Mendel mendel Sylwia.Mendel@pwr.wroc.pl
49 Tadeusz Grzegorzewicz grzegorzewicz Tadeusz.Grzegorzewicz@pwr.wroc.pl
50 Tomasz Czapliński czaplinski Tomasz.Czaplinski@pwr.wroc.pl
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Userlist 2.1 by Emir Sakic Wyniki 1 - 50 z 82
NanoMitex

NanoMitex

NanoMitex

Sol-Gel Laboratory
Sol-Gel Laboratory

Pracownik

Latest News
Dr inż. Jerzy Tadeusz Baranek
Rada Instytutu
Posiedzenie Rady Instytutu
PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
Wykonanie umowy zlecenia

 
Go to top of page  Strona Główna | Kontakt | Kierownictwo | Pracownicy | Historia | Nauka | Kształcenie | Oferta | Konferencje | Odsyłacze | Aktualności | Ludzie | Publikacje | Ważne terminy | Zapiski | Poczta |
© Instytut Materiałoznawstwa i Mechaniki Technicznej Politechniki Wrocławskiej